Yaşam

Kızılcık Şerbeti 22. Bölüm 1. Önizleme Yayında! Abdullah Doğa’ya Yaptıkları İçin Teşekkürler!

Show Tv’nin en çok izlenen dizisi Kızılcık Şerbeti 22. yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Serinin yeni bölümü son fragmanda; Nursema evine döner. Pembe arabadaki ikinci hediye paketini Abdullah’ın kimden aldığını merak eder. Abdullah o hediye paketini elinde çiçeklerle Alev’e götürür. Metehan polis tarafından mutlaka götürülürken Ömer polise o flaş belleğin kendisine ait olduğunu söyler. Kızılcık Şerbeti 22. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Abdullah Doğa’ya yaptıkları için teşekkürler.

Abdullah Doğa’ya Yaptıkları İçin Teşekkürler!

Kızılcık Şerbeti 22. bölüm 1 ön izlemesinde; Abdullah, Doğa’yı karşısına alır ve Nursema için yaptıklarından dolayı ona teşekkür eder. Aldığı kolyeyi Doğa’ya verir ve kendisinden hatıra olarak kabul etmesini ister. Tabiat Abdullah beye teşekkür eder ve kolyeyi boynuna takar.

İşte Kızılcık Şerbeti 22. bölüm 1. bölüm ön izlemesi…

Kızılcık Şerbeti 21. BÖLÜMÜN ÖZETİ!

Nursema, evlendiği gece başına gelenleri iki aileye de itiraf ettikten sonra birbirlerini yemelerini söyler ve evden çıkar. İki aile çatışır. Alev, Nursema’yı yolda görür ve evine götürür. Pembe ve Abdullah, kızlarının nerede olduğunu merak eder.

Doğa, Nursema’yı hastaneden kaçıranın kendisi olduğunu söyleyince büyük tepki alır. Tabiat ise Nursema’nın neden kendilerinden değil de ondan yardım istediğini düşünmeleri gerektiğini söyler. Abdullah, Doğa’nın Nursema’nın yerini bildiğini ve onu takip ettirdiğini iddia eder.

Abdullah, Doğa’nın annesinin yaşadığı apartmana girdiğini ve oradan Umut’un çıktığını, kendisinin de binada oturduğunu öğrenir ve hızla Umut’un evine girmesini ister. Umut cüzdanını unutur ve eve döndüğünde Abdullah’ın erkeğinin evinde olduğunu görür. Nursema’nın evden kaçtığını ondan öğrenir.

Umut, Abdullah’la konuşmaya gitti ve Nursema ile sohbet ederek vakit geçirdi. Nursema, Umut’un yalvarışına dayanamaz ve kapıyı açar. Umut ondan bir daha ayrılmak istemediğini söyler. Ortada Fatih, Kayhan için amcasından yardım ister. Kayhan parayı alıp kaçmayı planlarken Ömer hesabına tedbir koyar.

Kayhan, Leman’a gider ve ona evlenme teklif eder. Leman ile evlenip parasını üstüne almayı düşünür. Doğa stajına başlıyor. Kendisine gelen hastaların kadın olduğunu görünce Fatih’in hastane sahibiyle çok anlaştığını öğrenir.

Abdullah Nursema’ya gider ve konuta dönmesini ister. Nursema, babasına Alev’i çok sevdiğini, bunu ağzından duyduğunu ve bunu annesine itiraf ederse onunla döneceğini söyler. Abdullah da Nursema’nın bu hükmünü kabul eder. Nursema ve Abdullah evlerine dönmek için birlikte yola çıkarlar. Abdullah yolda Pembe’yi arar ve onunla değerli bir şey konuşacağını söyler.

Kızılcık Şerbeti 22. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Ömer Oğlu İçin Kendini Feda Etti!

haberdicle.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu