Haber

Menderes’te Polis Tarafından Kıyı Denetimi

Menderes Belediyesi tarafından kıyı bölgesinde denetim gerçekleştirildi. Kontrollerde kurallara uymayan işletmelerin şezlonglarına el konuldu.

Menderes Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, Özdere Çukuraltı Plajı ve 14 Meskenler Plajı’nda denetim gerçekleştirdi. Fahiş fiyat uygulamasına karşı yapılan kontrollerde, kıyı şeridine uymayan işletmelerin şemsiye ve şezlonglarına el konuldu.

Denetimlerimiz devam edecek
Vatandaşların huzurlu bir ortamda tatillerini geçirmelerini önemsediklerini kaydeden Menderes Belediye Başkanı V. Erkan Özkan, “Zabıta Müdürlüğüne bağlı ekiplerimiz, ara vermeden tatil bölgemizde denetimlerini sürdürüyor. Uygulama kapsamında fahiş fiyatlar ile vatandaşlara yaklaşan işletmelere, “Ceza verilirken kıyıya şemsiye ve şezlong koymasına izin verilen işletmelerin kıyıya şemsiye ve şezlong koyup koymadığı kontrol edildi. kendilerine tanınan yasal sınırları aştılar. Kurallara uymayan işletmelerin şemsiye ve şezlongları toplandı. Vatandaşlarımızın huzurlu bir yaz dönemi geçirmesi ve ilçemizi tercih eden turistlerin güzel vakit geçirmesi için ekiplerimiz denetimlerine devam edecek” dedi.
 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu