Yaşam

Sinirlerine hakim olamadı! Canlı Yayında Bebek İtirafı Esra Erol’u Çılgınlaştırdı!

Esra Erol’un programına katılan Dursun ve Damlanur Ciğer çiftinin 9 aylık bebeklerini başka bir aileye verdikleri ortaya çıktı. Bunu duyan Esra Erol da canlı yayında çılgına dönerek çifte tepki gösterdi.

Dursun Ciğer, eşi Damlanur’dan ayrılmak için Esra Erol’un kapısını çaldı. Dursun Bey’in canlı yayındaki itirafı duyanları şok etti ve Esra Erol’u çılgına çevirdi.

3 çocuk babası Ciğer, “Üçüncü çocuğumuzu başka bir aileye verdik.” İtiraf etti. Bunu duyan Esra Erol sinirlendi ve tepki gösterdi.

Erol, “Duyduklarıma anlam veremiyorum. Mutsuzluklarının nedeninin üçüncü kişiler olduğunu söylüyorsunuz. ‘Gezmeme izin vermediği için beni azarlıyordu’ diyen bir koca var, ‘Sürekli tartışıyordu’ diye konuştu. annemle’. Bu konuşmalar o kadar normal ki…”

“Merhametsiz misiniz? Vicdansız mısınız? Katil misiniz? Anne karnındayken kendi ellerinizle bir çocuk verdiniz. Onu dünyanızda görmezden geldiniz. Sizin zerre kadar merhametiniz yok mu? Nerede olduğunu anladınız mı? çocuğu daha anne karnındayken vermek. Aranızdaki en büyük sorun bu olsa gerek.” “Uygun musun? İkiniz de rahatsınız. Yani çocuğu vermek ikinizin de kalbinde bir boşluk değil!” sözlerini ekledi.

Bu itirafın ardından Çorlu Sosyal Hizmetler Müdürlüğü, söz konusu ailenin 9 aylık bebeğini teslim aldı. Dursun Ciğer: “Ben çocuğumu verdiğim aileye çocuklarımın annesinden daha çok güveniyorum.” söz konusu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu