Yaşam

ATELIER JOLIE’NİN CHLOE İLE İLK İŞ BİRLİĞİ

Geçen ay, Angelina Jolie son moda projesini duyurdu: Atelier Jolie. Şimdi ise moda tutkunlarını farklı haberler sevindiriyor. Fransız moda evi Chloé ile görüşen Jolie, markanın kararındaki en önemli noktalardan birinin sosyal ve çevresel performansı, şeffaflığı ve sürdürülebilirliği yüksek standartlara sahip şirketlere verilen B Corp statüsüne sahip olmak olduğunu vurguladı. Ekim 2021’den beri.

“B Corp sertifikalı çok az lüks marka var. B Corp tarafından sertifikalandırılan ilk lüks markalardan biri olan Chloé ile çalışmak benim için çok önemliydi. Gabriela Hearst ile tasarım yapmak bir ayrıcalıktı ve umarım tüm kadınlar bu kapsül koleksiyonda kendilerini rahat ve güzel hissederler” diyen Angelina Jolie, kapsül koleksiyondan elde edilecek gelirin markayla çalışan ustalara bir yatırım olarak geri döneceğini vurguladı. “Bu işbirliğinden elde edilecek gelir, Atelier Jolie’de terzi ve zanaatkarların çıraklık eğitimine yatırılacak” diyen Angelina Jolie, moda dünyasında da fark yaratacak gibi görünüyor.

Geçtiğimiz aylarda Chloé’den üç yıl sonra ayrılacağını açıklayan Gabriela Hearst, Jolie ile bu projede yer almaktan çok memnun olduğunu ve markanın sürdürülebilir geleceğine katkıda bulunacakları için heyecanlı olduklarını sözlerine ekledi. Hearst, “Angelina Jolie’nin Atelier Jolie vizyonunu duyduğum andan itibaren ona tüm kalbimle inandım” dedi. Her ikisinin de türümüzün iyileştirilmesi için yüksek idealleri olduğu için, Chloé’nin Atelier Jolie’nin ilk işbirlikçisi olması bir onurdur. Bu yüzden hem Angelina’yı hem de Chloé’yi çok seviyorum” diye ekledi.

Atelier Jolie ve Chloé kapsül koleksiyonu hakkında çok az detay bilinmesine rağmen yapılan açıklamada tasarımların akıcı silüetlere ve detaylara sahip olduğu belirtildi. Jolie’nin gardırobundan ilham alan koleksiyonlar, zamansız bir estetik ve abiye giyim tarzına sahip olacak.

yakutiye-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu